O nas

Nasze motto to: „Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu”- autorem tych słów jest Wojciech Oczko – doktor medycyny i filozofii, nadworny lekarz królów polskich: Zygmunta Augusta, Stefana Batorego i Zygmunta III Wazy.  Propagował uprawianie kultury fizycznej widząc w niej korzyści zarówno dla ciała, jak i dla ducha. 
 
Zgodnie z powyższą zasadą zapraszamy Państwa do korzystania z różnych form wypoczynki i szkoleń proponowanych przez nas.

Działalność programowa realizowana jest szczególnie w formie:
- obozów sportowych i sportowo - rekreacyjnych dla dzieci oraz młodzieży z klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej, środowisk o niskim statusie materialnym,
- obozów rodzinnych i rekreacyjno - zdrowotnych promujących prozdrowotne formy aktywności ruchowej,
- obozów dla osób III wieku i osób dorosłych z nadwagą.
- imprez sportowo - rekreacyjnych o różnej treści programowej i różnym zasięgu,
- integracyjnych imprez sportowo rekreacyjnych, a także turystycznych,
- szkolenia wolontariuszy sportu dzieci i młodzieży i instruktorów rekreacji ruchowej różnych specjalności,
 
Poza działalnością programową organizujemy:
- wydarzenia firmowe tj. imprezy integracyjne i motywacyjne, konferencje, narady, spotkania i  wiele innych – zapewniając kompleksową, rzetelną, profesjonalną obsługę.   
- pikniki rodzinne, firmowe, tematyczne - zapewniając ciepłą, rodzinną atmosferę.  
- festyny zakładowe, imprezy plenerowe – z różnymi atrakcjami które skutecznie integrują pracowników i rodziny.  
- weekendy przetrwania - programy  ustalany  indywidualnie  w  zależności  od   predyspozycji  uczestników i zapotrzebowania klienta.
- wszelkiego rodzaju eventy
- przyjęcia okolicznościowe

OPIS  OŚRODKA

Sierakowskie Centrum Sportowo-Szkoleniowe TKKF dysponuje 370 miejscami noclegowymi w ekologicznych (drewnianych) domkach kempingowych 2, 3, 4 i 5  osobowe. Ośrodek posiada stołówkę w której przygotowywane są smaczne, domowe posiłki. Ośrodek dysponuje szeroką gamą obiektów sportowych m.in. boiskiem do mini  piłki  nożnej, boiskiem, do siatkówki, koszykówki, kometki, kortami tenisowymi, halą sportową, krytą pływalnią, tartanową bieżnią 400 m, torem do łyżworolek, salami konferencyjnymi, miejscem na ognisko, wypożyczalnią sprzętu wodnego, własną plażą ze strzeżonym kąpieliskiem, (kryta pływalnia – przejściowo wyłączona z eksploatacji). Parking dla gości ośrodka – niestrzeżony. Teren jest zadrzewiony. Cały Ośrodek jest ogrodzony.
 
POŁOŻENIE
 
Ośrodek położony jest nad jeziorem Jaroszewskim, wśród sosnowych drzew, na skarpie, w niedalekiej odległości od jeziora Lutomskiego. Na skraju Puszczy Noteckiej i rzeki Warty. W odległości 2 km od centrum miasta, 15 km od Międzychodu – siedziby powiatu, 75km od Poznania i 70 km od Gorzowa Wielkopolskiego.
 
ZAKWATEROWANIE
 
Domki – 4-osobowe typu bliźniak „Warta” i „Fin” - GALERIA
Domki posiadają niezależne wejścia. Jeden segment to dwie sypialnie z pojedynczymi tapczanami, jeden pokój dzienny z wersalką. Łazienka z kabiną natryskową i wc.  Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.

Domki  4 – osobowe typu „SN” - GALERIA
Domki posiadają dwie sypialnie z pojedynczymi tapczanami, jeden pokój dzienny z wersalką. Łazienka z kabiną natryskową i wc. Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.

Domki – 3 – osobowe typu „Berpol” - GALERIA
Domki posiadają jedno pomieszczenie z jednym tapczanem i wydzielonym aneksem sypialnianym z dwoma tapczanami. Łazienka z kabiną natryskową i wc. Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.

Domki – 5 – osobowe typu „Bieszczady” - GALERIA
Domki posiadają wspólne wejście. Jedno pomieszczenie z trzema tapczanami, drugie pomieszczenie z dwoma tapczanami. Wspólna łazienka z kabiną natryskową i wc. Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami

Domki – 2 – osobowe typu „Instruktorka” - GALERIA
Domki posiadają jedno pomieszczenie z dwoma tapczanami. Łazienka z kabiną natryskową i wc. Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.

Domki – 7,9 – typu „Juniorki” - GALERIA
Domki posiadają jedno pomieszczenie z 7 lub 9 tapczanami. Łazienka z kabiną natryskową i wc.