Informacja SCSS

W kwietniu 2018 r. na polskim rynku turystycznym rozpoczęło funkcjonowanie Sierakowskie Centrum Sportowo-Szkoleniowe TKKF, które z dniem 30 października 2018 r. przejęło obiekty Centralnego Ośrodka Sportowo-Szkoleniowego TKKF powierzone przez właściciela terenu jakim stała się Gmina Sieraków.
Sierakowskie Centrum Sportowo-Szkoleniowe TKKF będzie nadal oferować Naszym Klientom szereg usług zorganizowanych na najwyższym poziomie i za przystępną cenę. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, składają się na nią różne formy wypoczynku, takie jak wczasy rodzinne, obozy sportowe, obozy rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, wczasy dla osób III wieku i osób z nadwagą oraz imprezy integracyjne, pikniki rodzinne, festyny zakładowe, imprezy plenerowe itd. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób chcących wypoczywać czynnie, bez względu na wiek ceniących komfort wypoczynku w bezpośrednim sąsiedztwie jezior i lasów. W krainie 100 jezior i Puszczy Nadnoteckiej.
SCS-Sz TKKF pozostaje wierne mottu, że: „Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu”- autorem tych słów jest Wojciech Oczko – doktor medycyny i filozofii, nadworny lekarz królów polskich: Zygmunta Augusta, Stefana Batorego i Zygmunta III Wazy.
Działając ze zdwojoną siłą, posiadając kadrę z wieloletnim doświadczeniem oraz przede wszystkim nowe pomysły chcemy aby Sierakowskie Centrum Sportowo-Szkoleniowe TKKF, stało się synonimem profesjonalizmu usług na najwyższym poziomie i dbałość o każdego klienta. Zapraszamy.