Baza noclegowa

Baza noclegowa składa się z kilkudziesięciu domków o różnym standardzie wyposażenia.
 

 

Domki typu Berpol - posiadają jedno pomieszczenie z jednym tapczanem i wydzielonym aneksem sypialnianym z dwoma tapczanami. Łazienka z kabiną natryskową i wc. Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.
 
 

Domki typu Bieszczady - posiadają wspólne wejście. Jedno pomieszczenie z trzema tapczanami, drugie pomieszczenie z dwoma tapczanami. Wspólna łazienka z kabiną natryskową i wc. Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.
 
 

Domki typu Instruktorka - posiadają jedno pomieszczenie z dwoma tapczanami. Łazienka z kabiną natryskową i wc. Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.
 
 

Domki typu SN - posiadają dwie sypialnie z pojedynczymi tapczanami, jeden pokój dzienny z wersalką. Łazienka z kabiną natryskową i wc. Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.
 
 

Domki typu Warta - posiadają niezależne wejścia. Jeden segment to dwie sypialnie z pojedynczymi tapczanami, jeden pokój dzienny z wersalką. Łazienka z kabiną natryskową i wc.  Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.
 
 
 
Domki typu Fin - posiadają niezależne wejścia. Jeden segment to dwie sypialnie z pojedynczymi tapczanami, jeden pokój dzienny z wersalką. Łazienka z kabiną natryskową i wc.  Domki ogrzewane. Większość domków z telewizorami.